RTA aizvadītas Jaunsardzes telpu orientēšanās sacensības

Pirmdiena, 29. janvāris, 2018
27. janvārī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA) tika rīkotas Jaunsardzes telpu orientēšanās sacensības. Tās pulcēja 250 jaunsargus no tuvākas un tālākas apkārtnes, kā arī citus telpu orientēšanās entuziastus.

Telpu orientēšanās sacensībās katram sacensību dalībniekam tika izdalīta karte ar ēkā izvietotiem punktiem, kuros elektroniski pēc iespējas ātrāk pareizā secībā bija jāreģistrējas. Lai punktu meklēšanu un atrašanu sarežģītu, daļa gaiteņu bija slēgti un aktu zālē tika izveidots labirints.

Jaunsargi telpu orientēšanās sacensībās Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā cīnījās sešās vecuma grupās. Starp jaunsargiem meiteņu konkurencē ātrākās bija: S-JIC1 grupā Jolanta Vrubļevska (Dagdas nov. Jaunsardze), S-JIC2 grupā Laura Kristiāna Tolkačova (Jaunsardze), bet S-JIC3 grupā Isabella Kropačova (Rēzeknes JS vienība). Savukārt puišu konkurencē ātrākie bija: V-JIC1 grupā Pāvels Rogožins (Jaunsardze), V-JIC2 grupā Ralfs Rafaels Romanovskis (Rēzeknes JS vienība), savukārt V-JIC3 grupā Pjotrs Golubevs (Jaunsardze).

Sacensību organizators Matīss Ratnieks norādīja, ka dalībnieki sacensības novērtēja kā ļoti aizraujošas – bija viegli pazaudēt ceļu un apmaldīties akadēmijas gaiteņos. „Tika izteikta vēlme, lai šādi pasākumi notiktu biežāk – Rēzeknē noteikti būs par vēl vienu telpu orientēšanās karti vairāk, ko vietējie sportisti varēs treniņos un savās sacensībās izmantot,” sacīja M. Ratnieks.

Jaunsardzes telpu orientēšanās sacensības RTA bija otrais no kopumā četriem sacensību posmiem. 21. janvārī sacensības notika Cēsu 2. pamatskolā, bet sacensību seriāls turpināsies ar sacensībām Saldus tehnikuma sporta kompleksā 24. februārī un ar sacensībām bijušajā Latvijas Universitātes Bioloģijas fakultātē Rīgā 3. martā.

Telpu orientēšanās sacensības ir iespēja ikvienam trenēt atmiņu, loģisko domāšanu, izveicību un orientēšanās prasmes dažādās labi pazīstamās ēkās Latvijā.

Visi rezultāti un vairāk informācijas par sacensībām un to norisi šeit: http://telpuorientesanas.lv

Bildes var aplūkot šeit: http://ej.uz/rta-telpas

 

 

 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.