Autorizēties   |   Reģistrēties

Skolēn, nāc ēnot Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā!

Trešdiena, 17. Janvāris
14. februārī no plkst. 10.00 līdz 14.00 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija (RTA) aicina jauniešus kļūt par ēnām un sekot līdzi akadēmijas darbiniekiem ikdienas darba gaitās. Tā ir lieliska iespēja noskaidrot dažādu profesiju pārstāvju darba specifiku, kā arī apmeklēt Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju. Tāpat skolēni var ēnot arī RTA studentus, iepazīstot akadēmijas studiju vidi.

Ēnu diena ir lielisks pasākums, kas ļauj skolēniem aizdomāties par nākotnes profesiju, apjaust tās nozīmīgumu darba tirgū un uzzināt par studiju iespējām konkrētā specialitātē, tāpēc īpaši gaidīti RTA Ēnu dienā tiek vidusskolēni.

Skolēnu reģistrācija dalībai Ēnu dienā ir obligāta portālā http://www.enudiena.lv. RTA piedāvā iepazīt šādus amatus: rektors, Inženieru fakultātes dekāne, Izglītības, valodu un dizaina fakultātes dekāns, asoc.profesors Tiesību zinātnes virzienā, profesionālā bakalaura studiju programmas „Interjera dizains” direktore un lektore, grāmatvedis, Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja, Sabiedrisko attiecību nodaļas informācijas speciāliste, RTA Fizikālo procesu un lāzertehnoloģiju pētnieciskā centra inženieris, RTA Fizikālo procesu un lāzertehnoloģiju pētnieciskā centra laborants, Studējošo padomes vadītājs. Jāuzsver, ka skolēni var ēnot arī RTA studentus.

Skolēn, uzdrīksties! Nāc ēnot tieši Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā! Mēs Tevi gaidām! Tālrunis uzziņām 26656553, e-pasts: san@rta.lv

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1. – 12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Latvijā Ēnu diena ir biznesa izglītības biedrības Junior Achievement – Young Enterprise Latvija (JA-YE Latvija) reģistrēta preču zīme. Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum.

Šī ir programma, kas jau daudzus gadus sekmīgi iekļauj izglītības procesā karjeras jautājumus, rosinot jauniešus plānot savu nākotni jau skolas laikā. Veidojot sadarbību starp skolu, sabiedrību un darba vidi, Ēnu diena sekmē jauniešu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū nākotnē.

 

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

E-pasts: san@rta.lv

Tālr. 26656553

http://www.rta.lv

http://www.enudiena.lv

 

 

 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368;