RTA Roze un Bruņinieks – par 2017. gadu

Otrdiena, 2. janvāris, 2018
2017./ 2018. studija gada RTA Rozes un Bruņinieka titulu ieguvēji – Elvita Kotāne un Edgars Jermacāns – dalās savos 2017. gada spilgtākajos notikumos un izsaka Jaunā gada novēlējumus studentiem.

Elvita kā vienu no 2017. gada spilgtākajiem notikumiem min to, ka ir ieguvusi vispārējo vidējo izglītību, tāpat viņa neaizmirsīs lieliskos mirkļus, kad bija iespēja divās dienās viesojās trīs Baltijas valstīs. Svarīgs pērnā gada notikums ir arī titula „RTA Roze 2017” iegūšana. „Par šo, agrāk Rēzeknes Augstskolas, tagad – Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas, tradīciju biju dzirdējusi jau sen, tāpēc nolēmu, ja studēšu RTA, noteikti piedalīšos Rozes svētkos. Piedalījos, negaidīti saņēmu arī žūrijas atzinību un ieguvu šo titulu,” stāsta Elvita.

Arī Edgars kā vienu no 2017. gada svarīgākajiem notikumiem min vidusskolas absolvēšanu un RTA Bruņinieka titula iegūšanu. Arī viņam pērnajā gadā ir izdevies paceļot – vasarā kopā ar folkloras kopu „Upīte” bija Itālijā, Sardīnijas salā, bet ar tēvu – Somijā.

RTA Rozes titula ieguvēja Elvita studentiem jaunajā gadā novēl, „lai prāts vienmēr būtu tik ass kā čili pipari, lai idejas būtu tik stindzinoši inovatīvas, kā tikko uzsnigusi sniegpārsla uz degungala, un laiks tiktu pavadīts, izzinot jaunas un pilnveidojot esošās zināšanas”. Savukārt RTA Bruņinieka titula ieguvējs Edgars studentiem novēl nepazaudēt gribasspēku būt labākiem – labākiem, nekā bijāt vakar, aizvakar. „Mācieties, un esiet paši savas laimes kalēji!” viņš saka.

 

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

Māra Justa foto

 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.