LATVIJAS STUDENTI GATAVOJAS LATVIJAS XXVI UNIVERSIĀDES SEZONAI

Pirmdiena, 5. oktobris, 2015
Latvijas Augstskolu sporta savienība (LASS), sadarbībā ar LSFP, IZM, LOK, sporta veidu federācijām un Latvijas augstskolām, šogad organizēs jau Latvijas Universiādes 26. sezonu.

Visa studiju gada laikā Latvijas augstskolu studentiem būs iespēja startēt un pārstāvēt savu augstskolu 26 dažādos sporta veidos un tradicionāli sacensties par individuālām uzvarām, kā arī par stiprākās augstskolas titulu un kopvērtējuma kausa izcīnīšanu.

Šogad LASS sadarbībā ar sporta veidu federācijām un Latvijas augstskolām rīkos sacensības boksā, regbijā, pludmales volejbolā, peldēšanā, spiešanā guļus, brīvajā cīņā, galda tenisā, florbolā, slēpošanā, badmintonā, svarbumbu celšanā, telpu futbolā, futbolā 8:8, basketbolā, frisbijā, volejbolā, vieglatlētikā, vingrošanā, šahā, spēka trīscīņā, svarcelšanā, kikboksā, džudo, estētiskā vingrošanā, handbolā un taekvondo.

Aicinām klātienē atbalstīt sportiskāko augstskolu studentus visas sezonas garumā!

STUDENT NESTĀVI MALĀ, SPORTOSIM KOPĀ!

Sīkāka informācija un sacensību kalendārs pieejams: www.studentusports.lv

Uzzini jaunumus pirmais un seko līdzi arī LASS facebook.com lapai: https://www.facebook.com/LatvianUniversitySportFederation?ref=hl

RĒZEKNES AUGSTSKOLAS STUDENTIEM PIETEIKŠANĀS: aivars.kaupuzs@ru.lv

LASS prezidente: Agita Ābele, e-pasts: agita.abele@lspa.lv, mob tel: 29517996Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA privātuma paziņojums.