RTA notika Erasmus+ seminārs

Pirmdiena, 27. novembris, 2017
22. novembrī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA) notika Erasmus+ seminārs, kura ietvaros tika runāts par prakses iespējām ārzemēs. RTA studenti stāstīja un dalījās ar savu ārvalstīs gūto pieredzi mobilitātes laikā, bet Erasmus+ studenti prezentēja savas mācību iestādes.

RTA vadība, akadēmijas pasniedzēji, vietējie latviešu studenti, Erasmus+ programmas studenti, kā arī pārstāve no „Training experience” piedalījās seminārā, lai popularizētu Erasmus+ programmas sniegtos piedāvājumus akadēmijas studentiem. Jaunieši tika iedrošināti piedalīties apmaiņas programmā, jo tā ir vienreizēja iespēja iegūt jaunas zināšanas un iepazīt pavisam citu kultūru.

Semināra laikā tika stāstīts par dažādām prakses iespējām Eiropā, kur, neskaitot pieredzes iegūšanu, ir iespēja arī nopelnīt. Erasmus+ programmas studenti no Francijas, Turcijas un Vācijas stāstīja studentiem par savām mācību iestādēm, kā arī iespējām pieteikties studēt tieši tur, savukārt vietējie studenti dalījās ar savām emocijām un gūto pieredzi, studējot ārzemēs.

Seminārs notika neformālā gaisotnē, studenti diskutēja, uzdeva  viens otram jautājumus, noskaidrojot atbildes.  Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.