RTA notiks apmācības Eiropas kopīgās maģistra studiju programmas „Stratēģiskā robežu pārvaldība” maģistrantiem

Piektdiena, 17. novembris, 2017
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA) no 20. līdz 24.novembrim notiks apmācības FRONTEX aģentūras Eiropas kopīgās maģistra studiju programmas „Stratēģiskā robežu pārvaldība” maģistrantiem. Akadēmijā ieradīsies maģistranti un docētāji no 16 dažādām Eiropas Savienības (ES) valstīm, lai īstenotu studiju moduli „Līderība un organizācijas attīstība robežsardzē”.

Studiju programmas mērķis ir sagatavot augsti kvalificētus speciālistus robežapsardzības jomā, kuri var strādāt dinamiskā daudzkultūru vietējā un starptautiskajā vidē, spēj stratēģiski plānot savas organizācijas, struktūrvienības darbību, harmonizējot vienotu pieeju pie ES ārējām robežām. Programmas kopējais apguves ilgums ir 18 mēneši, kuru laikā maģistranti padziļina savas zināšanas par stratēģisko vadīšanu, līderību, inovācijām un sadarbību robežsardzes jomā, kā arī izstrādā maģistra darbus.

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija ir viena no sešām Eiropas augstākās izglītības iestādēm, kura piedalās šīs programmas īstenošanā.

Informāciju sagatavoja:

Daina Znotiņa, studiju programmas direktore RTARēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.