Jauniešu motivācijas pasākumu cikls “Īsteno savu sapni par biznesu” noslēgsies RTA

Otrdiena, 14. novembris, 2017
24.novembrī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA) (Atbrīvošanas alejā 115, 124.telpā) norisināsies Latgales plānošanas reģiona Latgales uzņēmējdarbības centra „Biznesa mēnesis” 2017 noslēguma pasākums.

Latgales plānošanas reģiona Latgales uzņēmējdarbības centrs (LUC) jau piekto gadu reģiona izglītības iestādēs organizē motivācijas pasākumu ciklu  „Īsteno savu sapni par biznesu”.  Tā ietvaros uz tikšanos tika aicināti skolu pēdējo klašu audzēkņi, lai kopīgi, brīvā atmosfērā kliedētu  mītus par uzņēmējdarbību kā par kaut ko nesasniedzamu.

 Noslēguma pasākums tradicionāli notiek kādā no reģiona augstākās izglītības iestādēm un to apmeklēt ir aicināti aktīvākie jaunieši no katras iepriekšējās norises vietas, lai vienkopus paplašinātu savas zināšanas ne tikai ar uzņēmējdarbību saistošām tēmām, bet arī klātienē iepazītu vietējā uzņēmuma darbību uzņēmumu. Šogad jaunieši varēs arī vairāk uzzināt par RTA studiju programmu piedāvājumu, kā arī apskatīt Inženieru fakultātes telpas.

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļaRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.