RTA norisinājās Vācijas – Baltijas Tirdzniecības kameras rīkotais pasākums skolēniem

Pirmdiena, 6. novembris, 2017
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA) norisinājās Vācijas – Baltijas tirdzniecības kameras īstenotā projekta „Atrodi sevi! Karjeras atbalsta projekts Rēzeknē” pasākums, kura ietvaros Gulbenes un Alūksnes skolēniem bija iespēja iepazīties ar augstākās izglītības iespējām Rēzeknē.

Pasākumu atklāja RTA rektora vietnieks sadarbības un attīstības jautājumos Gunārs Strods, Vācijas – Baltijas tirdzniecības kameras Latvijas biroja vadītājs Māris Balčūns, kā arī Vācijas vēstniecības ekonomikas nodaļas pārstāve Inese Jorniņa.

Pasākuma laikā skolēniem bija ieplānotas ekskursijas pa RTA. Jaunieši apskatīja Inženieru fakultātē izvietotās laboratorijas, uzzināja vairāk par studiju programmas „Mehatronika” studentu radītajiem darbiem. Skolēni apskatīja arī vēsturiskās ēkas telpas, darbnīcas, kurās strādā studiju programmu „Interjera dizains” un „Vides dizains” studenti.

Pasākuma noslēgumā skolēni piedalījās viktorīnā, kurā vajadzēja pareizi atbildēt uz uzdotajiem jautājumiem par Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju, kā arī par redzēto un dzirdēto ekskursijas laikā. Pareizo atbilžu zinātāji ieguva garšīgas balvas.

 

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

Māra Justa fotoRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA privātuma paziņojums.