Piedalies „Startup Slalom FinTech” hakatonā – tehnoloģiju maratonā!

Pirmdiena, 6. novembris, 2017
Aicinām piedalīties studentus, tehnoloģiju un startup entuziastus, programmētājus, dizainerus, ideju autorus, mārketinga un projektu vadītājus pēdējā šī gada „Startup Slalom FinTech” hakatonā, kas norisināsies 10. – 12. novembrī Stockholm School of Economics Riga telpās. Hakatona balvas: EUR 1000 uzvarētāju komandai un bezmaksas biļetes uz starptautisko e-komercijas forumu „eCom21”. Otrās vietas ieguvējs dosies uz lielāko Baltijas tehnoloģiju konferenci „TechChill”.

FinTech hakatona mērķis ir, strādājot komandās, izveidot tehnoloģijās balstītu risinājumu biznesa idejai. Šī būs lieliska iespēja ikvienam finanšu tehnoloģiju entuziastam satikt domubiedrus un izveidot jaunas komandas, lai attīstītu savas biznesa idejas līdz strādājoša prototipa līmenim.

Dalība pasākumā ir bezmaksas, tiek nodrošināta ēdināšana pasākuma laikā. Startup Slalom dalībniekiem nav vecuma vai kvalifikācijas ierobežojuma, laipni aicināti visi interesenti! Šī hakatona tematika ir saistīta ar dažādiem finanšu tehnoloģiju risinājumiem – mobilajām aplikācijām, interneta platformām un citiem informācijas un komunikācijas tehnoloģiju rīkiem.

Hakatonam iespējams pieteikties: http://ej.uz/SlalomFinTechRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA privātuma paziņojums.