Kaspars Ločmelis: „Ja ir laba komanda, nekas nav neiespējams”

Trešdiena, 11. oktobris, 2017
Ir sācies jauns studiju gads, un Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) Studējošo padomei (SP) ir jauns vadītājs – Kaspars Ločmelis, kurš ir RTA studiju programmas „Tiesību zinātne” 3. kursa students, aktīvs deju kopas „Dziga” dejotājs.

Kaspars ir aktīvs jaunietis, kurš atzīst, ka dejošana aizņem lielu daļu viņa ikdienas. „Dejošana ir iesakņojusies tik dziļi, ka, ja es nedejotu, es nezinātu, ko darīt ar savu brīvo laiku. Dejoju jau četrus gadus. Sāku dejot, mācoties vidusskolā, un pēc vidusskolas pabeigšanas sapratu, ka bez dejām nevarēšu iedomāties savu ikdienu, tāpēc turpināju savas dejotāja gaitas „Dzigā”. Līdz šim labākais un kolorītākais pasākums, kurā esam dejojuši, ir Eiropas tautu festivāls Francijā. Tā bija neaizmirstama pieredze un iespēja parādīt mūsu ieguldīto darbu,” stāsta jaunietis.

Kur Kaspars smeļas enerģiju? Viņš atklāj, ka vasarā cenšas pēc iespējas vairāk uzkrāt spēkus jaunajam mācību gadam, lai no jauna varētu mesties piedzīvojumos. Brīžos, kad enerģija apsīkst, Kaspars nenolaiž rokas, jo zina, ka ir jāmotivē sevi un jāturpina kustēties uz priekšu. „Enerģiju smeļos arī no cilvēkiem, kas ir man apkārt. Ja ir laba komanda, nekas nav neiespējams,” saka jaunietis.

Runājot par to, ko Kaspars vēlētos uzlabot vai mainīt SP darbībā, viņš atzīst, ka vēlas saliedēt RTA kolektīvu. „Es pēc iespējas vairāk centīšos saliedēt studentus gan savā starpā, gan ar pasniedzējiem. Uzskatu, ka šādā veidā varēs panākt RTA kā vienota organisma darbību,” saka SP vadītājs. Jāuzsver, ka Kaspars ir viens no idejas autoriem, kuri RTA vēlas izveidot studentu korporāciju. Šobrīd notiek darbs, lai ideja realizētos arī dzīvē.

SP vadītājs K. Ločmelis RTA studentiem novēl nebaidīties – no piedzīvojumiem, no panākumiem, jo „nebaidoties tavai pašizaugsmei nebūs ierobežojumu”.

Inga Kaļva-Miņina,

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļas informācijas speciālisteRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.