RTA/VRK apvienotā komanda iegūst 3.vietu Rēzekne OPEN 2017 nakts futbolā turnīrā

Trešdiena, 4. oktobris, 2017
29. septembrī Valsts robežsardzes koledžas (VRK) un Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) futbola komanda piedalījās Rēzekne OPEN 2017 nakts futbolā turnīrā.

Eiropas Sporta nedēļas ietvaros Rēzeknē notikušajā nakts futbola turnīrā piedalījās 8 komandas: Rēzeknes NBJSS, TFKR Juniors, Bi-Lans (Rēzekne), BorFut (Rēzekne), Zilupe 2001, Ciblas novads, PŠFK HEKTORS (Daugavpils) un VRK/RTA.

Komandas tika sadalītas divās apakšgrupās pa četrām komandām katra. Ceturtdaļfinālā ar rezultātu 1:0 tika pārspēta komanda PŠFK HEKTORS. Pusfināla spēles pēdējā minūtē Bi-Lans komanda guva vienīgos vārtus, kas liedza mūsu komandai cīnīties par uzvaru turnīrā. Tomēr spēlē par godalgotu 3. vietu ar rezultātu 3:0 tika pārspēta Ciblas novada komanda.

Rēzekne OPEN 2017 nakts futbolā turnīrā uzvarēja Bi-Lans komanda, 2. vietu ieguva BorFut komanda, 3. vietu – VRK/RTA komanda.