RTA notika pasākums Rēzeknes pilsētas pedagogiem

Piektdiena, 29. septembris, 2017
26.septembrī Skolotāju dienai veltīto pasākumu ietvaros Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA) tika godināti Rēzeknes pilsētas pedagogi, kurus par labākajiem atzinuši RTA 1. kursu studenti – Rēzeknes pilsētas skolu absolventi.

Nominētie skolotāji saņēma dāvanas no RTA un īpašus Pateicības rakstus, kuros varēja izlasīt savu bijušo audzēkņu vēlējumus. Pasākumā īpašu svētku gaisotni uzbūra RTA Ekonomikas un pārvaldības fakultātes students Ingars Puncuļs, kurš skolotājiem veltīja gan daudz labu vārdu, gan arī skaistas dziesmas, ko izpildīja ģitāras pavadījumā.

Pēc svinīgā pasākuma Rēzeknes vispārizglītojošo skolu un interešu izglītības iestāžu pedagogi piedalījās radošajās darbnīcās un praktiskajās nodarbībās, kuras vadīja RTA docētāji, ļaujot pedagogiem iejusties studentu lomā un smelties jaunas idejas, pieredzi un pozitīvas emocijas caur dažādu formu un satura aktivitātēm. Skolotāji varēja gan radoši darboties, piešķirot jaunu dzīvi vecām lietām, filcēja un kā īsti inženieri radīja neparastas lietiņas, apguva kokteiļu pagatavošanas knifus, uzzināja daudz ko jaunu par savu organismu un pārbaudīja vestibulāro aparātu, iepazina „jauno pārtiku” un noskaidroja, cik veselīgu piens tiek lietots uzturā, iesaistījās radošā diskusijā par mūsdienu izglītību Latvijā.

Pasākums notika sadarbībā ar Rēzeknes pilsētas domi un Rēzeknes pilsētas Izglītības pārvaldi.

Vairāk fotogrāfijas meklē šeit. 

 

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

Māra Justa fotoRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.