Deju kopa „Dziga” aicina savā pulkā

Trešdiena, 27. septembris, 2017
Septembra pirmajā nedēļā, piedaloties Utenas (Lietuva) starptautiskajā jauniešu folkloras deju festivālā „Apkabinkim Baltija”, deju kopas „DZIGA” jaunieši uzsāka savu 27.radošo deju sezonu.

Šī sezona kolektīvam būs īpaša, jo dejotājiem būs vienreizēja iespēja izdzīvot un izjust Latvijas simtgadei veltītos kultūras pasākumus – „DZIGAs” jauniešiem būs tas gods izdejot “stāstu par Latviju ne tikai simts gadu laikā, bet ieskatīties vēsturē dziļāk, līdz pat divpadsmitajam un trīspadsmitajam gadsimtam, izstāstot stāstu par mūsdienu cilvēku un viņa senčiem” Latvijas XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku Deju lieluzvedumā „Māras zeme’; kopā ar Baltijas valstu augstskolu dziedošo un dejojošo studentu saimi svinēt Jāņu nakti 18.Baltijas valstu studentu Dziesmu un deju svētkos „Gaudeamus” Tartu, Igaunijā; aizstāvēt Rēzeknes pilsētas komandas godu kultūras norisēs Eiropas Tautu festivālā Lietuvā, kā arī izdejot lielākus un mazākus dejas draugu koncertus Rēzeknē un Latvijā.

Šobrīd „DZIGAs” jauniešu pamatkodols jau ķēries pie mēģinājumu darba, bet visus tos, kuri vēlas pievienoties mūsu rindām un kopā turpināt „DZIGAs” tradīcijas dejā, draudzībā, sapratnē un vēlmē ceļot, aicinām 17.oktobrī plkst. 19.00 ierasties koncertzāles „Gors” deju zālē (ieeja no pagalma puses) uz dejotāju atlases mēģinājumu. Ekipējums: labs noskaņojums, smaids un vēlme būt kopā ar mums dejā. Līdzi noderēs deju kurpes vai sporta apavi un uzdejošanai piemērots apģērbs.

Gaidām jaunus dejotājus ar iepriekšēju pieredzi. Pievienojies „DZIGAi”! (Mob. tālr. saziņai: 29473700.)

 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.