Notiks IV starptautiskā zinātniski praktiskā konference „Māksla un mūzika kultūras diskursā”

Trešdiena, 23. septembris, 2015
24. un 25. septembrī Rēzeknes Augstskolā (RA) norisināsies IV starptautiskā zinātniski praktiskā konference „Māksla un mūzika kultūras diskursā.”

Konferences mērķis – attīstīt starptautisko sadarbību starp ES, Ziemeļvalstu un NVS zinātniekiem un zinātnes institūcijām, veicinot starpdisciplināro pētniecību un praktiskās pieredzes apmaiņu mākslā un mūzikā; prezentēt zinātniskos pētījumus, praktisko pieredzi un diskutēt par aktuālo mākslā un mūzikā tiek aicināti zinātnieki, praktiķi, pedagogi, amatiermākslas kolektīvu vadītāji un to dalībnieki.

24.septembrī Rēzeknes Augstskolas auditorijās un aktu zālē būs iespēja apmeklēt dažādas meistardarbnīcas: Ionnis Makris „Mūzikas veidošanas programmatūra un pedagogi,” Andris Vecumnieks „Tēma – pasaules izcilākie komponisti?”, Sandija Kušnere „Mūzikas nodarbību modeļi komunikācijas prasmju pilnveidošanai bērniem līdz trim gadiem,” Anna Krastiņa „Defilē meistarklasēm,” Nataļja Losāne, Diāna Apele „Sietspiede,” Gundega Strautmane „Tekstu un skaņu kodēšana,” Iveta Gabrāne, Marina Pavlāne „Saglabāt, lai nepazaudētu.”

Savukārt pēc tam mākslas terasē norisināsies Rēzeknes Augstskolas studiju programmas „Interjera dizains” diplomprojektu izstādes „Ceturtie” un Viļņas kolēģijas studentu diplomdarbu izstādes atklāšana, pēc kā paredzēta plenārsēde. Aktu zālē visiem interesentiem būs iespēja vērot modes skati „Rudens metamorfozes”, pēc kuras būs darbošanās sekcijās „KULTŪRA UN SABIEDRĪBA REĢIONĀLĀS IDENTITĀTES DISKURSĀ” ,MŪZIKAS ZINĀTNE PRAKSEI”,MĀKSLA UN DIZAINS”.

25.septembrī konferences dalībnieki un viesi dosies ekskursijā uz Balvu Novada muzeju, bet plkst.18.00 sāksies RA Zinātnieku nakts pasākumi.

Kontaktpersona: Karīne Laganovska,  e-pasts: rakultura@inbox.lv; tel. +371 26411587.

Rēzeknes Augstskolas Sabiedrisko attiecību nodaļaRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA privātuma paziņojums.