Rēzeknes Augstskolā notiks izstādes un modes skate „Rudens metamorfozes”

Otrdiena, 22. septembris, 2015
Jau par tradīciju kļuvusi ikgadējā rudens modes skate Rēzeknes Augstskolā (RA), kas notiks IV Starptautiskās zinātniski praktiskās konferences „Māksla un mūzika kultūras diskursā” ietvaros.

Arī šogad skatāmas daudzveidīgas izstrādāto tērpu kolekcijas. Pasākumā piedalīsies – RA studiju programmas „Apģērbu dizains un tehnoloģija” studenti, absolventi, kā arī konferences viesi – Ogres tehnikuma audzēkņi, absolventi, PIKC „Daugavpils tehnikums” pedagogi, mūsu sadarbības partneri – studenti un pedagogi no Viļņas kolēģijas (Lietuva).

Modes skate notiks 24. septembrī plkst. 14.30 Atbrīvošanas alejā 115, zālē.

Viļņas Kolēģijas Apģērbu tehnoloģijas un uzņēmējdarbības studiju programmas studenti un docētāji konferencē piedalīsies arī ar divām izstādēm, proti, diplomdarbu koncepciju vizualizācijas plakātos un projektā „Stilizēts viduslaiku iedzīvotāju apģērbs“ izstrādātie tērpi. Izstāžu atklāšana 24. septembrī plkst. 12.30 Atbrīvošanas alejā 115, 2. stāvā.

Tiekamies izstādēs un modes skatē!

RA lektore Silvija MežinskaRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA privātuma paziņojums.