1.kursa student, piedalies Rozes svētkos un kļūsti par RTA Rozi vai Bruņinieku!

Otrdiena, 22. augusts, 2017
4. septembrī plkst. 11.00 Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 115 (Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) pagalmā) notiks Zinību dienai veltīts pasākums, bet plkst. 13.00 notiks ikgadējie svētki 1. kursa studentiem – Rozes svētki, kuros no pirmkursnieku vidus tiks izvēlēta Roze un Bruņinieks.

Rozes svētki ir 1. kursa studentus saliedējošs pasākums, kura laikā studenti neformālā gaisotnē vairāk iepazīstas cits ar citu, kā arī iesaistās dažādās aktivitātēs, cīnoties par vērtīgām balvām un godpilnajiem tituliem.

Pasākuma laikā konkursa dalībnieki gan atklāj savus daudzveidīgos talantus, gan arī demonstrē improvizēšanas spējas. Pagājušajā gadā žūrija un klātesošie pārliecinājās par to, ka RTA 1. kursa studenti ir gan labi fotogrāfi, gan dziedātāji, spēj radīt brīnumgardus kulināros šedevrus un aktīvi darbojas, pilnveidojot pilsētas jauniešu dzīvi. To, ka studenti spēj labi improvizēt, apliecināja klātienē radītie dzejoļi, dejas, aizraujoši stāstījumi par ikdienā piedzīvoto.

Par 2016. gada Rozi kļuva Jana Jegorova, bet par Bruņinieku – Iļja Lobanovs. Jana atzīst, ka, pateicoties dalībai šajā konkursā, viņa ir ieguvusi vēl lielāku pārliecību par sevi un saviem spēkiem. „Kad esi publikas priekšā, ir jāuzdrošinās tai atvērties, nevis domāt par to, kā būs,” saka Rozes titula ieguvēja. Savukārt Iļja uzskata, ka dalība konkursā ir lieliska iespēja iepazīties ar citiem akadēmijas studentiem, parādīt sevi un, protams, novērtēt citus. Viņš atzīst, ka aizvadītais studiju gads ir bijis spraigs un dažādām aktivitātēm piepildīts, jo Iļja iesaistījās gan Izglītības, valodu un dizaina fakultātes pašpārvaldes darbā, gan līdzdarbojās Studējošo padomē un pārstāvēja akadēmiju Latvijas Studentu apvienībā, tāpat iesaistījās pasākumu vadīšanā un RTA teātrī „ĶerRA”. Abi titulu ieguvēji 1.kursa studentiem novēl nebaidīties, veiksmīgi īstenot savas ieceres un izbaudīt aizraujošo studentu dzīvi.

Arī šogad RTA 1. kursa studentiem ir iespēja piedalīties Rozes svētku konkursā, tādēļ līdz 31. augustam vēl vari pieteikt savu kandidatūru, rakstot uz e-pastu: san@rta.lv, un pasākuma laikā parādi savu talantu – varbūt tu dejo, dziedi, saceri dzejoļus, varbūt tev ir kāds cits radošs hobijs vai talants, ko vari atklāt arī citiem.

Uz tikšanos RTA Zinību dienā un Rozes svētkos!

Inga Kaļva-Miņina,

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļas informācijas speciāliste

 

Māra Justa foto

 

 

 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.