RA pārstāvji piedalījās forumā par zināšanu pārnesi sociālā darba izglītībā

Otrdiena, 22. septembris, 2015
17. septembrī Rēzeknes Augstskolas (RA) Izglītības, valodu un dizaina fakultātes dekāns Jānis Dzerviniks un lektores Rita Orska un Aloida Jurčenko piedalījās Latvijas sociālā darba izglītotāju, sociālo darbinieku un speciālistu 2.forumā „Zināšanu pārnese sociālā darba izglītībā: izglītības un prakses mijiedarbība”.

Forumu organizēja Rīgas Stradiņa universitāte sadarbībā ar Latvijas Republikas Labklājības ministriju un Latvijas Pašvaldību savienību. Forums bija kā „aicinājums uz sarunu par profesionālo kapitālu sociālā darba nozarē”, kā aicinājums „uz atvērtību uztvert jaunus impulsus kritiski radošam sociālajam darbam praksē un sociālā darba izglītībā”. Foruma ietvaros tika izdots arī rakstu krājums „Zināšanu pārnese sociālā darba praksē”.

Krājuma pētījumu sadaļā ir ietverts RA docenta Aivara Kaupuža raksts par mehanoterapijas iespējām profesionālajā rehabilitācijā un lektores Aloidas Jurčenko raksts par vizuāli plastiskās mākslas terapijas izmantošanu sociālajā rehabilitācijā.

Rēzeknes Augstskolā tiek īstenotas studijas sociālā darba un sociālās rehabilitācijas jomā, un līdz ar to jaunāko sociālā darba attīstības tendenču apguve un sociālo inovāciju labās prakses piemēru iepazīšana ir aktuāla.

RA Sabiedrisko attiecību nodaļaRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA privātuma paziņojums.