Iespēja pieteikties projektā „Esi par ilgtspējīgu valsts izaugsmi, pamatotu uz aprites ekonomiku”

Pirmdiena, 17. jūlijs
Projektu „Esi par ilgtspējīgu valsts izaugsmi, pamatotu uz aprites ekonomiku” (Nr.1-08/178/2017) organizē biedrība "Latvijas Atkritumu saimniecības asociācija" un Latvijas Universitāte, finansē Latvijas vides aizsardzības fonds.

Latvija kopā ar citām Eiropas Savienības valstīm veido izaugsmi pēc ilgtspējīgas attīstības principiem. Pēdējā desmitgade ir apliecinājusi, ka katras valsts attīstībai ir nepieciešams ievērot arī aprites ekonomikas principus. Lai valsts tālākās attīstības īstenotājiem, jaunajai paaudzei, sniegtu nepieciešamās zināšanas par aprites ekonomiku, Latvijas Atkritumu saimniecības asociācija un Latvijas Universitāte organizē lekcijas, nodarbības un diskusijas. Tādā veidā veicinot:

  • gan ilgtspējīgu attīstību atbilstoši ANO ilgtspējīgas attīstības mērķiem un tālāku valsts augšupeju;
  • gan jauniešu tālāku darbību savā jauniešu organizācijā, nodrošinot plaša jauniešu loka iesaisti vides izpratnes attīstīšanā un problemātisko jautājumu risināšanā.

Mēs vēlamies ieinteresēt nākotnes līderus un sniegt nepieciešamās zināšanas, lai viņi ar savu piemēru spētu pārliecināt un iedvesmot tālākai darbībai, veidojot izpratni par videi draudzīgu rīcību.

Trijos Latvijas reģionos – Rīgā un Pierīgā, Kurzemē un Latgalē paredzētas divu dienu nodarbības, apvienojot lekciju formu kopā ar praktiskām nodarbībām un diskusiju.

Plānots organizēt piektdienā lekcijas un sestdienā praktiskās nodarbības un diskusijas. Dalība bez maksas. Rīgā nodarbības notiks Latvijas Universitātes Dabaszinātņu centrā, Rēzeknē – RēzeknesTehnoloģiju akadēmijā un Liepājā – Liepājas augstskolā.

 Tēmas:

  1. Līdzsvarota attīstība;
  2. Bioekonomika; zemes auglība;
  3. Energoresursi;
  4. Aprites ekonomika; Eko dizains;
  5. Atkritumi kā resurss, to atgriešana apritē.

Ja Tu vēlies iesaistīties  piedāvātajos pasākumos, tad, lūdzu aizpildi anketas jautājumus un atsūti elektroniski uz adresēm e- pasts – bendere@edi.lv, anita.lontone@lu.lv

Pieteikuma anketa

Kontaktinformācija -

Projekta vaītāja – Rūta Bendere

Biedrības LASA kontakti: Kuršu iela 9-2, Rīga, LV-1006, tālrunis: 67551381; fakss: 67551361, interneta mājaslapa: www.lasa.lv

Projekta koorinātore – Anita Lontone-Ieviņa

Latvijas Universitāte, Jelgavas iela 1, Rīga, LV-1004, E-pasts: anita.lontone@lu.lvRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.
Jautājumus un ierosinājumus sūtiet izmantojot RTA palīdzības dienestu