Jaunie nozaru profesionāļi saņēmuši RTA diplomus

Piektdiena, 30. jūnijs, 2017
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju (RTA) šajā studiju gadā kopumā ir absolvējuši – 332 studenti. Vislielākais absolventu skaits ir Ekonomikas un pārvaldības fakultātē, kuru absolvēja – 155 jaunie speciālisti. RTA Studiju daļa informē, ka lielākā daļa no studentiem ir studējuši pilna laika studiju programmās, bet nepilna laika studiju programmās – 46.

Šogad RTA studenti ir absolvējuši 31 studiju programmu. Diplomus ir ieguvuši jaunie skolotāji, interjera dizaineri, vides inženieri, programmēšanas inženieri, juriskonsulti, arhīvnieki, kā arī daudzi citi jaunie nozaru speciālisti.

Šajā studiju gadā akadēmija var lepoties ar  RTA promocijas padomē pirmo reizi aizstāvētiem trīs promocijas darbiem. Divi no tiem ir aizstāvēti studiju programmā „Sociotehnisko sistēmu modelēšana” un viens studiju programmā „Pedagoģija”.

Jānorāda, ka pirmo reizi šogad izlaidumu svinēja Inženieru fakultātes akadēmiskā maģistra studiju programmas "Lāzertehnoloģijas" studenti. Tāpat arī Ekonomikas un pārvaldības fakultātes divu kopīgi īstenoto studiju programmu absolventi – maģistra studiju programma „Stratēģiskā robežu pārvaldība”, kas tiek īstenota kopā ar Lietuvas, Nīderlandes un Spānijas universitātēm. Šīs studiju programmas absolventi izlaidumu svinēja Salamankas Universitātē – Spānijā. Bakalaura studiju programmas „Viesmīlības vadība”, kas tiek kopīgi īstenota ar Lietuvu, arī  tika svinēts pirmais izlaidums.

RTA šogad pirmo reizi absolvēja 34 ārvalstu studenti no 17 valstīm (Vācijas, Lietuvas, Gruzijas, Uzbekistānas, Austrijas, Beļģijas, Francijas, Igaunijas, Itālijas, Nīderlandes, Norvēģijas, Polijas, Portugāles, Rumānijas, Somijas, Spānijas, Šveices un Zviedrijas). Ārvalstu studenti bija izvēlējušies studēt sekojošās studiju programmās – bakalaura st.pr. „Vadības zinātne”, bakalaura st.pr. "Viesmīlības vadība" , prof.bakalaura st.pr. „Uzņēmējdarbība”, maģistra st.pr. "Vadības zinātne", maģistra st.pr. "Stratēģiskā robežu pārvaldība”.

Reflektantu uzņemšana RTA ir jau sākusies. Plašāku informāciju var atrast akadēmijas mājaslapā www.rta.lv.

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļaRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.