RTA studentei Guntai Latiševai-Čudarei rekords Valsts prezidenta balvas izcīņā

Pirmdiena, 12. jūnijs, 2017
11. jūnijā Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) maģistrante Gunta Latiševa-Čudare 23. Valsts prezidenta balvas izcīņā 200 metru distancē ar rezultātu 23.50 sekundes uzstādīja savu personīgo rekordu un laboja arī šīs distances sacensību rekordu, kas deviņpadsmit gadus piederēja Krievijas sportistei. Ir jāatzīmē, ka nepilna mēneša laikā Guntai ir izdevies atkārtoti uzlabot šīs sezonas labāko rezultātu 200 metru distancē.

Jau iepriekš Latvijas studentu Universiādes sacensību laikā Guntai izdevās uzlabot savu sniegumu 200 metru distancē, pārliecinoši iegūstot 1.vietu ar rezultātu 24.22 sekundes.  Ir jāatzīmē, ka Starptautisko studentu spēļu SELL laikā  Guntai izdevās uzvarēt ar rezultātu  24.02 sekundes.  Jau augustā Gunta dosies uz Ķīnu, lai piedalītos Pasaules Universiādei un parādītu tikpat lieliskus rezultātus kā iepriekš.

G.Latiševa-Čudare ir apstiprinājums tam, ka RTA studenti atrod laiku ne tikai studijām, bet spēj arī profesionāli sevi pilnveidot dažādās ārpusstudiju jomās. Atgādinām, ka uzņemšana pamatstudijām Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā sāksies jau 4.jūlijā un ilgs līdz 11. jūlijam. Pieteikties studijām var, iesūtot pieteikumu elektroniski (www.latvija.lv) vai ierodoties klātienē uzņemšanas kontaktpunktā (Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 115, 121. telpā). Vairāk informācijas: www.rta.lv.

 RTA Sabiedrisko attiecību nodaļaRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.