Struktūrvienības

Izglītības, valodu un dizaina fakultātes dekanāts

Amats Vārds, Uzvārds E-pasts Tālrunis Adrese
Dekāna p.i. Jānis Dzerviniks Janis.Dzerviniks@rta.lv 29977436 Atbrīvošanas aleja 115, 202. telpa
Fakultātes studiju procesa speciāliste Ināra Stukle inara.stukle@rta.lv 28398212 Atbrīvošanas aleja 115, 211.telpa
Studiju procesa speciāliste - lietvede Nellija Kivkucāne nellija.kivkucane@rta.lv 29157227 Atbrīvošanas aleja 115, 211.telpa

Inženieru fakultātes dekanāts

Amats Vārds, Uzvārds E-pasts Tālrunis Adrese
Dekāne Ērika Teirumnieka Erika.Teirumnieka@rta.lv 26443015 Atbrīvošanas aleja 115/K-4 (IF), 309.telpa
Fakultātes studiju procesa speciāliste Anita Sauša Anita.Sausa@rta.lv 29382225 Atbrīvošanas aleja 115/K-4 (IF), 313.telpa
Fakultātes studiju procesa speciāliste - lietvede Sintija Augule sintija.augule@rta.lv 26420456 Atbrīvošanas aleja 115/K-4 (IF), 310.telpa

Ekonomikas un pārvaldības fakultātes dekanāts

Amats Vārds, Uzvārds E-pasts Tālrunis Adrese
Dekāne Iveta Mietule Iveta.Mietule@rta.lv 28328091 Atbrīvošanas aleja 115, 224.telpa
Fakultātes studiju procesa speciāliste Lilita Ruža Lilita.Ruza@rta.lv 28314340 Atbrīvošanas alejā 115, 221.kab.
Studiju procesa speciāliste - lietvede Daina Znotiņa Daina.Znotina@rta.lv 28327760 Atbrīvošanas aleja 115, 219.telpa
Studiju procesa speciāliste - lietvede Aija Čerpinska aija.cerpinska@rta.lv 28338556 Atbrīvošanas aleja 115, 219.telpa
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija, 2016 © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368;
Jautājumus un ierosinājumus sūtiet uz itserviss@rta.lv