Struktūrvienību grupas

Ķīmijas, bioloģijas un biotehnoloģiju pētnieciskais centrs

Amats Vārds, Uzvārds E-pasts Tālrunis Adrese
Pētnieciskā centra vadītāja, vadošais pētnieks Rasma Tretjakova Rasma.Tretjakova@rta.lv Atbrīvošanas aleja 115/K-4 (IF), 318.telpa
Inženieris Inese Bernāne Inese.Bernane@rta.lv 26365562 Atbrīvošanas aleja 115/K-4 (IF)

Informācijas un komunikāciju tehnoloģiju pētnieciskais centrs

Amats Vārds, Uzvārds E-pasts Tālrunis Adrese
Pētnieciskā centra vadītājs, vadošais pētnieks Artis Teilāns Artis.Teilans@rta.lv 26529669 Atbrīvošanas aleja 115/K-3 (ITC), 207.telpa
Vadošais pētnieks Pēteris Grabusts Peteris.Grabusts@rta.lv Atbrīvošanas aleja 115/K-3 (ITC)
Pētnieks Sergejs Kodors Sergejs.Kodors@rta.lv Atbrīvošanas aleja 115/K-3 (ITC)
Pētnieks Imants Zarembo imants.zarembo@rta.lv Atbrīvošanas aleja 115/K-3 (ITC)
Programmēšanas inženieris Edgars Pavlovskis Edgars.Pavlovskis@gmail.com 26511569 Atbrīvošanas aleja 115/K-3 (ITC)
Datorsistēmu tehniķis Boriss Moisejevs Boriss.Moisejevs@rta.lv 26342587 Atbrīvošanas aleja 115/K-3 (ITC)
Laborants Aleksejs Kudrjavcevs Aleksejs.Kudrjavcevs@rta.lv Atbrīvošanas aleja 115/K-3 (ITC)
Laborante Gundega Bēriņa gundega.berina@rta.lv +371 29225497 Atbrīvošanas aleja 115/K-3 (ITC)
Datorsistēmu un datortīklu administrators Mihails Kijaško Mihails.Kijasko@rta.lv 26625775 Atbrīvošanas aleja 115/K-3 (ITC)

Metālapstrādes un mehatronikas pētnieciskais centrs

Amats Vārds, Uzvārds E-pasts Tālrunis Adrese
Pētnieciskā centra vadītājs Andris Martinovs andris.martinovs@rta.lv 28325519 Atbrīvošanas aleja 115/K-4 (IF), 114.telpa
Inženieris Guntis Kolčs Guntis.Kolcs@rta.lv 26199851 Atbrīvošanas aleja 115/K-4 (IF), 114.telpa
Inženieris Dainis Kļaviņš Dainis.Klavins@rta.lv 20228868 Atbrīvošanas aleja 115/K-4 (IF), 114.telpa
Laborants Edgars Zaicevs Edgars.Zaicevs@rta.lv 29770589 Atbrīvošanas aleja 115/K-4 (IF), 114.telpa
Laborants Elvijs Apeināns Elvijs.Apeinans@rta.lv 25152688 Atbrīvošanas aleja 115/K-4 (IF), 114.telpa

Ģeotehnoloģiju un ekoindustrijas pētnieciskais centrs

Amats Vārds, Uzvārds E-pasts Tālrunis Adrese
Vadītāja v.i., vadošais pētnieks Jānis Prols janis.prols@geoconsultants.lv Atbrīvošanas aleja 115, (k-4) Laboratorijas 019, 020, 021
Vadošais pētnieks Edgars Čubars edgars.cubars@inbox.lv Atbrīvošanas aleja 115, (k-4)
LZP eksperts, vadošais pētnieks Gotfrīds Noviks Gotfrids.Noviks@rta.lv Atbrīvošanas aleja 115, (k-4)
Vadošais pētnieks Ziedonis Miklašēvičs Z.Miklasevics@lvm.lv Atbrīvošanas aleja 115, (k-4)

Fizikālo procesu un lāzertehnoloģiju pētnieciskais centrs

Amats Vārds, Uzvārds E-pasts Tālrunis Adrese
Pētniecības centra vadītājs, pētnieks Pāvels Narica Pavels.Narica@rta.lv 29273276 Atbrīvošanas aleja 115/K-4 (IF), 017.telpa
Vadošais pētnieks Ļubamirs Lazovs lyubomir.lazovs@rta.lv Atbrīvošanas aleja 115/K-4 (IF)
Laborants Pāvels Cacivkins Pavels.Cacivkins@rta.lv Atbrīvošanas aleja 115/K-4 (IF), 017.telpa
Laborants Antons Pacejs Antons.Pacejs@rta.lv Atbrīvošanas aleja 115/K-4 (IF), 017.telpa

Biznesa un sabiedrības procesu pētniecības centrs

Amats Vārds, Uzvārds E-pasts Tālrunis Adrese
Pētnieciskā centra vadītāja Anda Zvaigzne andazvaigzne@inbox.lv 26307669 Atbrīvošanas aleja 115, 310.telpa

Juridisko konsultāciju centrs

Amats Vārds, Uzvārds E-pasts Tālrunis Adrese
Direktors Kristaps Gailis kristaps.gailis@rezekne.lv 20200707 Atbrīvošanas aleja 115
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija, 2016 © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368;
Jautājumus un ierosinājumus sūtiet uz web@rta.lv