Struktūrvienības

Studiju daļa

Amats Vārds, Uzvārds E-pasts Tālrunis Adrese
Studiju daļas vadītāja Alvīne Kazinika Alvine.Kazinika@rta.lv 26462152 Atbrīvošanas aleja 115, 320.telpa
Studiju daļas studiju procesa galvenā speciāliste Iveta Volkova iveta.volkova@rta.lv 26695553 Atbrīvošanas aleja 115, 321.telpa
Studiju daļas studiju procesa speciāliste Laura Kazinika Laura.Kazinika@rta.lv 25774486 Atbrīvošanas aleja 115, 319.telpa
Studiju daļas studiju procesa speciāliste Mārīte Mežāre marite.mezare@rta.lv 29555343 Atbrīvošanas aleja 115, 319.telpa
Studiju daļas studiju procesa speciāliste (ilgstošā prombūtnē) Svetlana Proško Svetlana.Prosko@rta.lv 25774486 Atbrīvošanas aleja 115, 319.telpa

Zinātņu daļa

Amats Vārds, Uzvārds E-pasts Tālrunis Adrese
Zinātņu daļas vadītāja Sandra Murinska-Gaile Sandra.Murinska@rta.lv 26156880 Atbrīvošanas aleja 115, 301.telpa
Zinātņu daļas speciāliste-lietvede Sintija Augule sintija.augule@rta.lv 26420456 Atbrīvošanas aleja 115, 310. telpa
Doktorantūras studiju procesa speciāliste Svetlana Ušča Svetlana.Usca@rta.lv 27872568 -

Personāla daļa

Amats Vārds, Uzvārds E-pasts Tālrunis Adrese
Personāla daļas vadītāja Inga Lesničija Inga.Lesnicija@rta.lv 28321075 Atbrīvošanas aleja 115, 309.telpa
Personāla daļas speciāliste (ilgstoša prombūtne) Kristīne Zeimale Kristine.Zeimale@rta.lv 28626655 Atbrīvošanas aleja 115, 309.telpa
Personāla daļas speciāliste Aija Vonoga Aija.Vonoga@rta.lv 28626655 Atbrīvošanas aleja 115, 309.telpa

Juristi

Amats Vārds, Uzvārds E-pasts Tālrunis Adrese
Juriste Inese Novika Inese.Novika@rta.lv 26539353 Atbrīvošanas aleja 115, 306.telpa
Juriskonsults Imants Plešners Imants.Plesners@rta.lv 28308007 Atbrīvošanas aleja 115, 306.telpa

Grāmatvedība

Amats Vārds, Uzvārds E-pasts Tālrunis Adrese
Galvenā grāmatvede Irēna Beinaroviča- Litvinova irena@rta.lv 26593789 Atbrīvošanas aleja 115, 304.telpa
Vecākā grāmatvede Ilona Romanovska Ilona.Romanovska@rta.lv 26545522 Atbrīvošanas aleja 115, 303.telpa
Speciāliste grāmatvede Ingrīda Runča Ingrida.Runca@rta.lv 28343399 Atbrīvošanas aleja 115, 302.telpa
Speciāliste grāmatvede Aļona Klodāne Alona.Klodane@rta.lv 28343399 Atbrīvošanas aleja 115, 302.telpa
Speciāliste grāmatvede Ērika Backāne Erika.Backane@rta.lv 28675067 Atbrīvošanas aleja 115, 304.telpa
Vecākā grāmatvede (ilgstošā prombūtne) Jeļena Lonska Jelena.Lonska@rta.lv 26545522 Atbrīvošanas aleja 115, 303.telpa

Finanses

Amats Vārds, Uzvārds E-pasts Tālrunis Adrese
Finanšu analītiķis Olga Trančenoka Olga.Trancenoka@rta.lv 26666663 Atbrīvošanas aleja 115, 305.telpa

Kanceleja

Amats Vārds, Uzvārds E-pasts Tālrunis Adrese
Kancelejas vadītāja Silvija Gaspažiņa Silvija.Gaspazina@rta.lv 20232266 Atbrīvošanas aleja 115, 321.telpa

Saimniecības dienests

Amats Vārds, Uzvārds E-pasts Tālrunis Adrese
Saimniecības daļas vadītājs - speciālists energoapgādes jautājumos Oskars Babris oskars.babris@rta.lv 25707755 Atbrīvošanas aleja 115, 113.telpa

Projekti

Amats Vārds, Uzvārds E-pasts Tālrunis Adrese
Projektu koordinators Māris Igavens maris.igavens@gmail.com 29235941 Atbrīvošanas aleja 115/K-4 (IF), 210.telpa

Bibliotēka

Amats Vārds, Uzvārds E-pasts Tālrunis Adrese
Bibliotēkas vadītāja Ilze Švirkste Ilze.Svirkste@rta.lv 29441103 Atbrīvošanas aleja 115/K-4 (IF, austrumu tornis), 2.stāvs
Vecākā bibliotekāre Antra Saukāne Antra.Saukane@rta.lv Atbrīvošanas aleja 115/K-4 (IF, austrumu tornis), 2.stāvs
Vecākā bibliotekāre Dace Laizāne dace.laizane@rta.lv Atbrīvošanas aleja 115/K-4 (IF, austrumu tornis), 2.stāvs
Vecākā bibliotekāre Marija Sprukte Marija.Sprukte@rta.lv Atbrīvošanas aleja 115/K-4 (IF, austrumu tornis), 2.stāvs
Bibliotekāre Tatjana Kuzmina Tatjana.Kuzmina@rta.lv Atbrīvošanas aleja 115/K-4 (IF, austrumu tornis), 2.stāvs
Bibliotekāre Diāna Strucinska diana.strucinska@rta.lv Atbrīvošanas aleja 115/K-4 (IF, austrumu tornis), 2.stāvs

Sabiedrisko attiecību nodaļa

Amats Vārds, Uzvārds E-pasts Tālrunis Adrese
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja (ilgstošā prombūtnē) Lolita Kivleniece-Kuzņecova san@rta.lv 26656553 Atbrīvošanas aleja 115/K-4 (IF), 133.telpa
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Jūlija Jurāne Julija.Jurane@rta.lv 26656553 -
SAN informācijas speciāliste Inga Kaļva-Miņina inga.kalva@rta.lv 29333515 Atbrīvošanas aleja 115/K-4 (IF), 133.telpa
Video studijas galvenais speciālists Māris Justs Maris.Justs@rta.lv 26421105 -

Mūžizglītības centrs

Amats Vārds, Uzvārds E-pasts Tālrunis Adrese
Mūžizglītības centra vadītāja Karīne Laganovska Karine.Laganovska@rta.lv 26411587 Atbrīvošanas aleja 115, 115.telpa
Mūžizglītības centra speciāliste - lietvede Anita Strode anita.strode@rta.lv 29336118 Atbrīvošanas aleja 115, 115.telpa
Starptautiskās mūžizglītības un tālmācības projektu koordinators Antra Kļavinska Antra.Klavinska@rta.lv 28357259 Atbrīvošanas aleja 115, 116.telpa

Ārējo sakaru daļa

Amats Vārds, Uzvārds E-pasts Tālrunis Adrese
Koordinators ārzemju studentu piesaistes jautājumos Sanda Kauliņa Sanda.Kaulina@rta.lv 28390076 Atbrīvošanas aleja 115/K-4, 211.telpa.
Ekonomikas un pārvaldības fakultātes ārējo sakaru koordinatore Lienīte Litavniece Lienite.Litavniece@rta.lv Atbrīvošanas aleja 115/K-4, 211.telpa.
Izglītības, valodu un dizaina fakultātes un Inženieru fakultātes ārējo sakaru koordinatore Dace Baltkāje dace.baltkaje@rta.lv 28326403 Atbrīvošanas aleja 115/K-4, 211.telpa
Pieņemšanas laiki:
Pirmdien/Monday 08.00-16.00
Otrdien/Tuesday 08.00-16.00
Trešdien/Wednesday 08.00-12.00

Izdevniecība

Amats Vārds, Uzvārds E-pasts Tālrunis Adrese
Nav piesaistītu darbinieku

IT nodaļa

Amats Vārds, Uzvārds E-pasts Tālrunis Adrese
Datorsistēmu un datortīklu administrators Mihails Kijaško Mihails.Kijasko@rta.lv 26625775 Atbrīvošanas aleja 115/K-3, 208.telpa
Datorsistēmu tehniķis Boriss Moisejevs Boriss.Moisejevs@rta.lv 26342587 Atbrīvošanas aleja 115/K-3, 105.telpa
Programmēšanas inženieris Edgars Pavlovskis Edgars.Pavlovskis@gmail.com 26511569 Atbrīvošanas aleja 115/K-3, 105.telpa

Dienesta viesnīca

Amats Vārds, Uzvārds E-pasts Tālrunis Adrese
Dienesta viesnīcas vadītāja Inese Jermakoviča Inese.Jermakovica@rta.lv +371 26554506 Rēzekne, Maskavas iela 22

Arhīvs

Amats Vārds, Uzvārds E-pasts Tālrunis Adrese
Arhivāre Astra Ābelniece astra.abelniece@rta.lv 25686644 Atbrīvošanas aleja 90, 104.telpa
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija, 2016 © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368;
Jautājumus un ierosinājumus sūtiet uz itserviss@rta.lv