Struktūrvienību grupas

Rektorāts

Amats Vārds, Uzvārds E-pasts Tālrunis Adrese
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas rektors Edmunds Teirumnieks Edmunds.Teirumnieks@rta.lv 28325368 Atbrīvošanas aleja 115, 323.telpa
Rektora palīdze Ilze Kukule ilze.kukule@rta.lv 28325368 Atbrīvošanas aleja 115, 323.telpa
Izpilddirektors Andris Skredeļs Andris.Skredels@rta.lv 27884555 Atbrīvošanas aleja 115, 307.telpa
Studiju un zinātņu prorektore Angelika Juško-Štekele angelika.jusko-stekele@rta.lv 29392129 Atbrīvošanas aleja 115, 318.telpa
Rektora vietnieks sadarbības un attīstības jautājumos Gunārs Strods Gunars.Strods@rta.lv 29631948 Atbrīvošanas aleja 115, 325.telpa

Senāts

Amats Vārds, Uzvārds E-pasts Tālrunis Adrese
Senāta priekšsēdētāja Iluta Arbidāne Iluta.Arbidane@rta.lv 28319180 -
Senāta priekšsēdētāja vietnieks Vladislavs Malahovskis vladism@inbox.lv Atbrīvošanas aleja 115, 203.telpa
Senāta sekretāre Iveta Volkova iveta.volkova@rta.lv 26695553 Atbrīvošanas aleja 115, 319.telpa

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas Satversme

Amats Vārds, Uzvārds E-pasts Tālrunis Adrese
Satversmes sapulces priekšsēdētājs Gunārs Strods Gunars.Strods@rta.lv 29631948 -
Satversmes sapulces priekšsēdētāja vietnieks Andris Martinovs andris.martinovs@rta.lv 28325519 -
Satversmes sapulces sekretāre Sandra Murinska-Gaile Sandra.Murinska@rta.lv 26156880 -
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija, 2016 © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368;
Jautājumus un ierosinājumus sūtiet uz web@ru.lv