RTA piedalīsies pasākumā „Mana izaugsmes iespēja” Rēzeknē

Sākas: Piektdiena, 23. marts 10:00  

23.martā plkst. 10.00 Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestādes Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā „Zeimuļs”  pirmo reizi notiks pasākums „Mana izaugsmes iespēja”, kas jauniešiem vienuviet piedāvās iegūt visaptverošu informāciju par mācību iespējām Latvijā, mācību kursiem, brīvprātīgo darbu, neformālo un interešu izglītību, ar mērķi palīdzēt izvēlēties  piemērotāko izaugsmes ceļu. Vērtīgu informāciju atradīs arī bērni un pieaugušie.

Pasākuma programmā: mācību centru meistarklases, dažādu speciālistu radošas darbnīcas, informēšana par  interešu un neformālās izglītības iespējām, tikšanās ar uzņēmējiem, kas piedāvā jauniešiem vasaras darbu, ekskursijas, informēšana par brīvprātīgo darbu vietējā līmenī un Eiropā.

Pasākumā būs pieejama informācija arī tiem interesentiem, kuri nolēmuši studēt Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA). Apmeklētāji varēs uzzināt par uzņemšanas nosacījumiem, valsts finansētajām budžeta vietām RTA, dienesta viesnīcu, studiju un prakses iespējām ārzemēs, kā arī ārpusstudiju aktivitātēm. Visiem būs pieejami izdales materiāli, savukārt aktīvākie varēs piedalīties konkursos, laimēt balvas no RTA.

 

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija, 2016 © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368;
Jautājumus un ierosinājumus sūtiet uz helpdesk@rta.lv