Ēnu diena 2018

Sākas: Trešdiena, 14. februāris  

Biznesa izglītības biedrības „Junior Achievement Latvija” (JA Latvija) organizētā karjeras izglītības programma „Ēnu diena 2018” norisināsies 14.februārī. Šajā dienā skolēni varēs viesoties arī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA) un ēnot RTA darbiniekus un studentus.

***

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1. – 12. klašu skolēniem un profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem, kuras laikā jaunieši apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum.

Šī ir programma, kas jau daudzus gadus sekmīgi iekļauj izglītības procesā karjeras jautājumus, rosinot jauniešus plānot savu nākotni jau skolas laikā. Veidojot sadarbību starp skolu, sabiedrību un darba vidi, Ēnu diena sekmē jauniešu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū nākotnē.

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija, 2016 © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368;
Jautājumus un ierosinājumus sūtiet uz helpdesk@rta.lv