Hakatons jeb tehnoloģiju maratons „Startup Slalom IT Rezekne”

Sākas: Piektdiena, 27. oktobris 18:00   Beidzas: Svētdiena, 29. oktobris
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas telpās notiks nākamais Startup Slalom pasākums „Startup Slalom IT Rezekne”.

Šī būs vienreizēja iespēja Latgales un ne tikai reģiona jauniešiem un uzņēmējiem iesaistīties hakatonā, kur viņi varēs satikt domubiedrus un izveidot stipras komandas, lai attīstītu savas biznesa idejas līdz strādājoša prototipa līmenim. Šis pasākums ir domāts dažādu sfēru pārstāvjiem – studentiem, programmētājiem, web dizaineriem, mārketinga un projektu vadītājiem, startup entuziastiem un biznesa orientētiem cilvēkiem, kuri grib izmēģināt savus spēkus un lietderīgi pavadīt brīvdienas.

Mēs no organizatoru puses parūpēsimies par programmas kvalitāti un mentoru atbalstu, lai arī pēc hakatona jūs varētu turpināt attīstīt savu biznesa projektu ar vēl nebijušu enerģiju un jaunām praktiskām zināšanām. Dalība pasākumā ir bezmaksas, kā arī mēs nodrošināsim ēdināšanu pasākuma laikā. Startup Slalom dalībniekiem nav vecuma vai kvalifikācijas ierobežojuma, mēs laipni aicinām gan studentus, gan jau pieredzējušus cilvēkus iesaistīties kā dalībniekiem, jo dažādība komandas dalībnieku starpā veido sinerģiju un papildu vērtību.

Hakatons jeb tehnoloģiju maratons ir pasākums, kas ilgs 48 stundas. Tā mērķis ir izveidot jaunas komandas un radīt jaunus tehnoloģiskus risinājumus. Sākotnēji katrs, kuram ir biznesa ideja, prezentē tās visiem pārējiem dalībniekiem, kas ir IT, dizaina, mārketinga un projektu vadības entuziasti. Pēc tam dalībnieki izvēlas, pie kuras idejas attīstīšanas viņi strādās turpmākās divas dienas, svētdien vakarā komandas prezentē savus gatavos projektus žūrijai (investoriem). Tiks piesaistīti pieredzējušie mentori, kuri varēs sniegt padomus dizaina, programmēšanas, mārketinga un projektu vadības jautājumos.

Šī hakatona tematika ir saistīta ar dažādiem IT risinājumiem – mobilajām aplikācijām, interneta platformām un citiem informācijas un komunikācijas tehnoloģiju rīkiem. Konkrētu tēmu dalībnieki var izvēlēties paši.

Hakatons sākas 27. oktobrī plkst. 18.00, bet pirms oficiālās pasākuma atklāšanas būs īpašais workshops idejas autoriem, kur viņi varēs attīstīt savas idejas un labāk sagatavoties tās prezentēšanai auditorijai. Piektdienas vakarā pasākuma dalībnieki, kuri būs izstrādājuši savas biznesa idejas, prezentēs tās pārējiem dalībniekiem. Pēc tam katrs dalībnieks izvēlēsies, kuras idejas attīstīšanas komandā viņš vēlas strādāt turpmākās 48 stundas. Tās idejas, kuras atbalsta lielākais dalībnieku skaits, tiek attīstītas tālāk.

Sestdien, 28. oktobrī, komandas strādās ar pieredzējušajiem biznesa un tehnoloģiju mentoriem, kuri palīdzēs viņiem labāk izprast savu biznesa modeli un izvēlēties piemērotākus tehnoloģiskos risinājumus. Svētdien, 29. oktobrī, komandas prezentēs savus gatavos projektus žūrijai, starp kuriem būs arī investori. Mērķis – strādājot komandās, pārbaudīt savas biznesa idejas un  izveidot tehnoloģijās balstītu risinājumu.

Hakatonam iespējams pieteikties šeit: http://ej.uz/StartupSlalomRezekne

Kontakti:

Alona Belinska, e-pasts: alona@startin.lv, tālr. 26384077

https://www.facebook.com/StartupSlalom/

http://startupslalom.lv/

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija, 2016 © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368;
Jautājumus un ierosinājumus sūtiet uz helpdesk@rta.lv