Vācijas atrakciju parki
Cena: 175 Ls
Ilgums: 5 dienas
Sākuma datums: 25.06.2012
Bērniem līdz 16 g.v. - 155 Ls
Autostadt pilsētiņa- Bade Land baseini un ūdens atrakcijas - Haideparks - ūdens atrakciju parks “Wasser Paradies” - Safari–Serengeti parks
1.diena - 25.06.2012.(pirmdiena) “Piedzīvojumi var sākties”
No rīta izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija. Nakts viesnīcā Polijā.
2.diena – 26.06.2012. (otrdiena) “Dzīvība ir kustībā”
Brokastis. Izbraukšana uz Volfsburgu. Voksvagen rūpnīcas un Autostadt pilsētiņas apmeklējums. Ceļojums kustības pasaulē – no automašīnu torņu apskates no iekšpuses līdz braucienam ar bezceļu mašīnām, skats uz rūpnīcu no kuģīša un no autobraucēja skatu punkta. Vakarā atpūta Bade Land baseinos un ūdens atrakcijās.
Nakts viesnīcā Hanoveres apkaimē.
3.diena – 27.06.2012. (trešdiena)“Haideparks un Hildesheimas ūdens atrakcijas”
Brokastis. Izklaide un piedzīvojumi lielākajā Ziemeļvācijas atrakciju “pilsētā” – Haideparkā! Jūs gaida raftings, bobslejs, amerikāņu kalniņi un citas galvu reibinošas atrakcijas. Mierīgākas atpūtas cienītājiem – delfīnu, papagaiļu, aligatoru šovi.
Vakarpusē atpūta Hildesheimas ūdens atrakciju parkā “Wasser Paradies” (mežonīgā upe, caurules, plašs saunu dārzs u.c.).
Vakarā atgriešanās viesnīcā.
4. diena – 28.06.2012. (ceturtdiena) “Safari pasaulē”
Brokastis. Izbraukšana uz Safari – Serengeti parku. Šeit jums būs iespēja gan caur autobusa logu vērot žirafes, lauvas, tīģerus, paviānus un citus dzīvniekus brīvā dabā, gan pašiem barot un samīļot Eiropā sastopamos dzīvniekus – stirnas, kalnu kazas, ēzelīšus un daudzus citus.
Pēcpusdienā izbraukšana uz viesnīcu Polijā. Nakts viesnīcā.
5. diena – 29.06.2012. (piektdiena)“Mēs bijām to pelnījuši!”
Brokastis. Diena ceļā caur Poliju un Lietuvu. Vakarā atgriešanās Rīgā.
Ceļojuma cenā ietilpst:
- brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris);
- nakšņošana tūristu klases viesnīcās(2-3*) vai viesu mājās, 2-3-vietīgie numuri ar ērtībām; ar brokastīm;
- grupas vadītājs;
- autoceļu nodokļi;
- tūristu apdrošināšana.
Papildus izdevumi:
- Autostadt pilsētiņa – grupā pieaugušajiem 14 EUR , bērniem 5 EUR;
- http://www.autostadt.de/en/home.html
- Bade Land baseini – pieaugušajiem 6.70 EUR (2 h), bērniem 4 EUR;
- http://www.badeland-wolfsburg.de/index.php
- Haideparks – pieaug. grupā 23 EUR, bērniem grupā 16.90 EUR;
- http://www.heide-park.de
- Safari- Serengeti parks –grupā pieaug.– 16.50 EUR, bērniem 14,50 EUR;
- http://www.serengeti-park.de
- Ūdens atrakcijas Hildesheimā 2 st. 5,5.EUR , bērniem 3.80 EUR
- http://www.wasserparadies-hildesheim.de
Kopā: ~ 52 EUR
· Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
· Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
Ceļojuma operators " Relaks Tūre"
<< atpakaļ

