Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju pētniecības centrs

Darbības virzieni: Pētniecība komunikāciju tehnoloģiju jomā / IKT saistīto starpnozaru tehnoloģiju attīstība / RTA informācijas tehnoloģijas tehniskais un programmnodrošinājums

Pētnieciskā centra vadītājs, vadošais pētnieks

Profesors, Dr.sc.ing.,
Artis Teilāns

Artis.Teilans@rta.lv
26529669
Atbrīvošanas aleja 115/K-3 (ITC), 207.telpa
0000-0003-3185-9451

Pētnieks

Lektors, Dr.sc.ing.,
Sergejs Kodors

Sergejs.Kodors@rta.lv
Atbrīvošanas aleja 115/K-3 (ITC)
0000-0002-1066-1887

Programmēšanas inženieris

Vieslektors, Mg.sc.comp.,
Edgars Pavlovskis

Edgars.Pavlovskis@gmail.com
26511569
Atbrīvošanas aleja 115/K-3 (ITC)

Laborants

Aleksejs Kudrjavcevs
Aleksejs.Kudrjavcevs@rta.lv
Atbrīvošanas aleja 115/K-3 (ITC)

Datorsistēmu un datortīklu administrators

Lektors, Mg.sc.comp.,
Mihails Kijaško

Mihails.Kijasko@rta.lv
26625775
Atbrīvošanas aleja 115/K-3 (ITC)

Vadošais pētnieks

Profesors, Dr.sc.ing.,
Pēteris Grabusts

Peteris.Grabusts@rta.lv
Atbrīvošanas aleja 115/K-3 (ITC)

Pētnieks

Lektors, Mg.sc.comp.,
Imants Zarembo

imants.zarembo@rta.lv
Atbrīvošanas aleja 115/K-3 (ITC)
0000-0001-7277-1750

Datorsistēmu tehniķis

Mg.sc.comp.,
Boriss Moisejevs

Boriss.Moisejevs@rta.lv
26342587
Atbrīvošanas aleja 115/K-3 (ITC)

Laborante

Gundega Bēriņa
gundega.berina@rta.lv
+371 29225497
Atbrīvošanas aleja 115/K-3 (ITC)
0000-0001-8494-644X
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija, 2016 © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368;
Jautājumus un ierosinājumus sūtiet uz web@rta.lv