EPF pašpārvaldes vadītāja


Elīna Zujāne

elina.zujane@gmail.com
26589432

EPF biedrs


Sarmīte Akmentiņa

sarmuks11888@gmail.com
27822087

EPF biedrs


Evija Kozlovska

kozlovska6@inbox.lv
25435042

EPF biedrs


Daina Mihailova

mihailova.daina@inbox.lv
20304764

EPF biedrs


Linda Pastare

lulinda100@inbox.lv
28310996

EPF aktīvists


Sandra Ceriņa

cerina.sandra@inbox.lv

EPF aktīvists


Līga Fedotova

ligucis97@gmail.com

EPF aktīvists


Anete Kleinhofa

anete.kleinhofa@inbox.lv

EPF aktīviste


Beāte Valaine

bbvalaine@gmail.com

EPF aktīvists


Andrejs Jackaničs

anfreika99@inbox.ru

EPF pašpārvaldes vadītājas vietniece


Lauma Circene

laumacircene@gmail.com
29406568

EPF biedrs/protokoliste


Dagnija Volodjko

volodjko2@inbox.lv
28367702

EPF biedrs


Kaspars Ločmelis

kasparslocmelis1@inbox.lv
28695757

EPF biedrs


Estere Lubgāne

estere.lu@inbox.lv
25414302

EPF aktīvists


Simona Mazustērniniece

simonamazusterniniec@inbox.lv

EPF aktīvists


Diāna Kiseļova

ogaroberts@inbox.lv

EPF aktīvists


Diāna Drozdova

diana.drozdova@inbox.lv

EPF aktīvists


Santa Elza Andersone

santaelza1@inbox.lv

EPF aktīviste


Ilvija Griluška

ilvijagriluska@inbox.lv
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija, 2016 © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368;
Jautājumus un ierosinājumus sūtiet uz web@rta.lv