Jaunākās aktualitātes

20.12.2016 Kā Rēzeknē iejutušies ārzemju studenti?

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA) šogad studē studenti no Lietuvas, Vācijas, Francijas, Bulgārijas, Polijas, Turcijas, Indijas, Saūda Arābijas, Bangladešas, Ēģiptes, Kazahstānas, Uzbekistānas, Gruzijas un Slovākijas. Aicināju jauniešus padalīties savos iespaidos par to, kā viņi ir iejutušies, dzīvojot Rēzeknē un studējot RTA.

31.10.2016 RTA Starptautiskajā vakarā iepazīst citu tautu kultūru, griežas dančos un lauž stereotipus

26. oktobrī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) Ārējo sakaru daļa sadarbībā ar studiju programmas „Uzņēmējdarbība” (studiju modulis: „Tūrisma un viesnīcu uzņēmējdarbības vadība”) 4. kursa studentēm un RTA Studējošo padomes atbalstu rīkoja Starptautisko vakaru, kura mērķis bija veicināt Erasmus+ mobilitāti, paplašināt savu redzesloku, kā arī jautri un izzinoši pavadīt laiku. Pasākumu vadīja 4. kursa studente Arina Rubļova („Tūrisma un viesnīcu uzņēmējdarbības vadība”) un RTA Studējošo padomes Akadēmiskā virziena vadītājs Iļja Lobanovs.

25.08.2016 Iespēja studēt jaunā maģistra studiju programmā Ženēvas Universitātē

Ženēvas Universitāte Šveicē piedāvā iespēju studēt jaunā maģistra programmā „Eiropas un starptautiskā pārvalde”. Tā būs unikāla iespēja apvienot zināšanas par Eiropas un starptautiskajiem jautājumiem.

16.08.2016 Erasmus+ pieredzes stāsts

Jauna pieredze Bulgārijā – Gabrovas arhīvā. Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas studenti un absolventi aktīvi iesaistās apmaiņas programmā Erasmus+, izejot praksi citās valstīs un gūstot nenovērtējamu pieredzi.

12.05.2016 Piedāvā vienu stipendiju maģistrantūras studijām Ķīnā

Džedzjanas universitāte (Zhejiang University) Ķīnā piedāvā Latvijas studentiem ar bakalaura grādu vienu stipendiju studijām maģistra programmā “Ķīnas studijas”. Pieteikšanās termiņš - 13. maijs.

16.02.2016 RTA studentu iespaidi par apmaiņas programmu Erasmus+

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) studenti aktīvi izmanto Erasmus+ sniegtās iespējas un iepazīst citu valstu studiju procesu, kultūru un valodu.

15.02.2016 Erasmus+ studenti izvēlas studēt Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā

Nemanot ir paskrējis rudens semestris, ir beigusies sesija, sācies jaunais darba cēliens, un Rēzeknes Augstskola ir mainījusi savu nosaukumu. Lielās pārmaiņas līdz ar sevi uz Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju (RTA) ir „atvedušas” pēdējos studiju semestros jo īpaši lielu Erasmus+ apmaiņas programmas studentu skaitu.

01.10.2015 Rēzeknes Augstskolu apmeklēja vieslektors no Lietuvas

24. septembrī Rēzeknes Augstskolā (RA), Ekonomikas un pārvaldības fakultātē viesojās ārzemju lektors Dr. Gediminas Bučiūnas no Mykolas Romeris Universitātes (Lietuva). Mobilitāte tika organizēta Erasmus+ programmas ietvars.

09.09.2015 Nasdaq Baltic biržu Stipendiju konkurss 2015

Lai godinātu labākos bakalaura un maģistra darbus Baltijā vērtspapīru tirgus jomā, Nasdaq Baltic biržas izsludina Stipendiju konkursu 2015.

08.09.2015 Erasmus+ studenti Rēzeknes Augstskolā vēlas pilnvērtīgi izbaudīt ikkatru studiju mirkli

Rēzeknes Augstskolā (RA) ir sācies jaunais studiju gads, un šajā semestrī savas studiju gaitas uzsāk arī 15 jaunieši no citām valstīm, kuri izmanto Erasmus+ apmaiņas programmas sniegtās iespējas.
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija, 2016 © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368;
Jautājumus un ierosinājumus sūtiet uz itserviss@rta.lv