RTA parakstījusi sadarbības līgumu ar Viļakas novadu

Pirmdiena, 11. Septembris
4.septembris Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijai (RTA) bija zīmīgs ne tikai ar jauna studiju gada sākumu, bet arī sadarbības stiprināšanu ar Viļakas novada domi. Zinību dienā RTA studentus sveica Latgales plānošanas reģiona Attīstības padomes priekšsēdētāja vietnieks, Viļakas novada domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs.

Pēc pasākuma svinīgās daļas RTA rektors Edmunds Teirumnieks un Latgales plānošanas reģiona Attīstības padomes priekšsēdētāja vietnieks, Viļakas novada domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs Viļakas novada skolēnu klātbūtnē parakstīja sadarbības līgumu. E.Teirumnieks norādīja, ka šādas sadarbības veidošana starp pašvaldībām un akadēmiju ir svarīgas un nozīmīgas. S.Maksimovs ieskicēja augstākās izglītības kvalitāti Latgales reģionā un iespējām, ko studenti šeit var realizēt.

Pēc līguma parakstīšanas RTA pārstāvji  pārrunāja ar S.Maksimovu par augstākās izglītības iespējām Latgales reģionā, studiju programmu piedāvājumu Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā, kā arī par iespējamo sadarbību studiju programmu īstenošanā, kā arī par augstākās izglītības stratēģiju.  

Viļakas novada vidusskolēniem bija iespēja apmeklēt Inženieru fakultātē esošās laboratorijas.  Skolēni uzzināja vairāk par studiju programmām, kas tiek realizētas Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā, kā arī par tālākajām iespējām.  

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

M.Justa fotoRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija, 2016 © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368;
Jautājumus un ierosinājumus sūtiet uz helpdesk@rta.lv